Maj 2024

Szkolenie z aplikacji internetowych GeoSen GeoQuesta – testowanie narzędzi do analizy i wizualizacji

W piątek 24 maja 2024 roku odbyło się szkolenie z aplikacji internetowych GeoSen GeoQuesta, tj. modułu geoankieta oraz geoportalu, które miało charakter testowania narzędzi do analizy i wizualizacji. Szkolenie poprowadzili: Michał Wyczałek-Jagiełło oraz Michał Dehmel z GEOMATIC, we współpracy z pracownikami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. W szkoleniu wzięło udział 18 osób, w tym 11 pracowników urzędów gmin: Świątniki Górne, Skała, Sułoszowa, Skawina i Iwanowice. W trakcie szkolenia wykonano testy użyteczności geoankiety z wykorzystaniem formularza SUS. Uczestnicy warsztatów docenili prezentowane aplikacje i zauważyli praktyczne możliwości ich zastosowania. Jednocześnie zgłosili cenne uwagi i propozycje w zakresie rozszerzenia funkcjonalności testowanych narzędzi.

Galeria fotografii

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie